ec1c1936

Як вигідно сплатити штраф ПДР в Україні?

Для тих, хто вперше порушив правила дорожнього руху, оплата штрафу може викликати низку питань. Навіть «досвідчені» правопорушники іноді стикаються з труднощами під час оплати штрафу, проведення платежу та погашення заборгованості. Проте способів, як сплатити штраф пдр https://fines.proizd.ua/, досить багато.

ЯК ОПЛАТИТИ ШТРАФ ДАІ?

За порушення ПДР (Правил дорожнього руху) співробітник дорожньої поліції на місці оформляє протокол, якщо розгляд правопорушення відбуватиметься в суді (наприклад, у разі керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння). Якщо співробітником дорожньої поліції зафіксовано порушення правил дорожнього руху, на руки автомобілісту видається постанова про адміністративне правопорушення та накладення штрафу. У ньому міститься вся необхідна інформація для переказу грошей та оплати штрафу:

 • сума штрафу;
 • номер ухвали;
 • дата видачі паперу;
 • ПІБ порушника;
 • реквізити держустанови, куди переводиться сума штрафу.

Для оплати штрафу необхідно складена постанова та зазначена у ньому грошова сума. Водночас, на водія лягає обов'язок і щодо виплати комісії за зарахування коштів, тому доведеться взяти суму на 1-2% більше за зазначену.

Адміністративний штраф за порушення правил дорожнього руху можна сплатити у банку або в режимі онлайн. Є й інші способи, які будуть описані нижче. Після внесення платежу автовласник отримає квитанцію, яку слід пред'явити, з якої потрібно поїхати до найближчого сервісного центру Департаменту патрульної поліції (колишні відділення ДАІ). Там необхідно пред'явити квитанцію про оплату разом із постановою про порушення. Натомість водій отримає довідку про закриття заборгованості.

ДЕ ОПЛАТИТИ ШТРАФ ДАІ?

В Україні водій може сплатити штраф у будь-який зручний спосіб. Сьогодні таких методів досить багато. Зараз для цього навіть не потрібно виходити з дому. Головне — вкластися у строк сплати штрафу ДАІ.

На місці

Сплатити штраф можна прямо на місці його отримання. Деякі патрулі мають у своєму розпорядженні платіжні термінали. За допомогою банківської картки водій відразу закриває своє правопорушення. Головна перевага такого способу оплати – оперативність. До того ж, самостійно не потрібно писати або диктувати реквізити постанови. Водієві навіть не доведеться замислюватися над тим, протягом якого часу потрібно сплатити штраф ДАІ.

Недоліком оплати дома є те, що не всі патрулі оснащені терміналами. Крім того, такий спосіб все ще викликає сумніви, хоча співробітники зобов'язані видати квитанцію про оплату.

У банку

Для переказу грошей у рахунок оплати штрафу за порушення правил дорожнього руху підійде будь-який банк. Щоб скористатися банківською послугою, не обов'язково бути клієнтом банку та мати відкритий рахунок. Операціоніст банку самостійно вбиває усі реквізити.

Через термінал

Термінали сьогодні зустрічаються навіть частіше, ніж відділення банків. Тому поки термін дії штрафу порушення ПДР не минув, можна скористатися ТСО. З цією метою найкраще підійде термінал ПриватБанку.

 1. Почніть роботу з апаратом. Потрібно вставити картку банку, якщо вона є, або користуватися авторизацією по телефону.
 2. Виберіть пункт "Оплата послуг" -> "МВС".
 3. Внесіть реквізити на оплату.
 4. Вставте необхідну суму в купюроприймач.
 5. Обов'язково заберіть чек.

У терміналах від інших компанія схема пошуку розділу для сплати штрафу ДАІ може дещо відрізнятися.

Через онлайн-банкінг

Багато порушників Правил дорожнього руху сплачують штрафи через онлайн-банкінг. Після авторизації в особистому кабінеті необхідно знайти розділ для надсилання банківського переказу на користь ДАІ. У приват24 зробити це можна, якщо перейти по гілках:

 • Послуги;
 • Платежі;
 • По Україні.

Допомогти з пошуком розділу зможе онлайн-підтримка банку. Квитанція про оплату формується у електронному вигляді. Для закриття заборгованості у відділенні ДАІ потрібно роздрукувати документ.

Ссылка на основную публикацию